Предмет: Химия, автор: zinenkoanastasia041

65 г кухонної солі розчинили у 400 мл води. Яка масова частка розчиненої речовини в розчині? ​

Ответы

Автор ответа: onetfriend
10

Ответ:

≈ 13,98 %

Объяснение:

M р-ра = 400+65=465 г

m вещ-ва = 65 г

w р-ра = 65*100/465 ≈ 13,98 %


zinenkoanastasia041: спасибо
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: borisov2005