Предмет: История, автор: bondarenkodariya13

помогите пожалуйста срочно с 1-4​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: nikastarover
1

  1. Велике переселення слов'ян — розселення слов'янських племен із їхньої прабатьківщини, розташованої між Дніпром і Віслою, на сусідні землі в V—VII ст. На заключному етапі Великого переселення народів у VI—VII ст. головну роль у переселенських потоках стали відігравати слов'янські племена антів і склавинів.
  2. Друге завдання не бачу на фото,погане качетсво зображення
  3. Повість времених літ, в ХІ - на початку ХІІ століття
  4. Племінний союз, племінне об'єднання — об'єднання кількох племен, особливо часто відзначається істориками у суспільствах, які перебували на стадії військової демократії (франки і тевтони у германців, антів і склавинів у слов'ян).
  5. КНЯЗЬ, я, чол. 1. іст. Голова роду, племені або союзу племен, що звичайно стояв на чолі військової дружини, а з розвитком феодалізму — вождь війська та правитель князівства.
  6. Дружи́на (первісне значення: «товариство», «спілка», «об'єднання людей») — особисте військо монарха у Східній Європі VIII—XVI ст. Дружини існували у князів Русі, Литви, Московії, Молдавії й Валахії. Формувалися з бояр (шляхти) або найближчого оточення князя.
  7. Язичництво - прийнятий у християнському богослов'ї та в історичній літературі термін, що означає традиційні та нехристиянські релігії. У вужчому сенсі язичництво — політеїстичні релігії.
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: милашка375
Предмет: Математика, автор: anastasia856238