Предмет: Химия, автор: oleksandrachesnokova

.Задача.
Обчисліть, яка маса сульфатної кислоти утворюється в результаті взаємодії сульфур (VІ) оксиду кількістю речовини 1,5 моль з водою.
ВІДДАЮ ВСІ БАЛИ!!!!

Ответы

Автор ответа: dobriakua
0

Дано:

n (SO3) = 1,5 моль

Знайти:

m (H2SO4) - ?

Рішення:

1) SO3 + H2O → H2SO4;

2) n(H2SO4) = n(SO3) = 1,5 моль;

3) M(H2SO4) = 98 г/моль;

4) m(H2SO4) = n * M = 1,5 * 98 = 147 г.

Відповідь: Маса H2SO4 становить 147 г.

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: эмма113
Предмет: Математика, автор: topyzik