Предмет: Химия,
автор: goldcoffee
який обєм водню виділяєтся під час взаємодії з водою натрію кількістю 0.5 моль
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
2Na+2H2O=2NaOH+H2
n(Na):n(H2)=2:1
n(H2)=0,5/2=0,25моль
V(H2)=0,25*22,4=5,6л
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: vogue2017
Предмет: Русский язык,
автор: issataeyva
Предмет: Русский язык,
автор: Fsbdndvx
Предмет: География,
автор: romadav007
Предмет: История,
автор: angelinovaya