Предмет: Математика,
автор: ilonaleonovez
Купили 3,8кг вишень за ціною 4,25грн за кілограм і 5,4кг
суниць. Вся покупка коштувала 53,14грн. Знайти ціну суниць
Ответы
Автор ответа:
1
4,25 × 3,8 = 16,15 (грн) - заплатили за 3,8 кг вишен
53,14 - 16,15 = 36,99 (грн) - заплатили за 5,4 кг земляники
36,99 : 5,4 = 6,85 (грн) - цена за кг земляники
Ответ : 6,85 грн
Автор ответа:
0
Ответ: 6,85 грн.
Пошаговое объяснение:
Купили 3,8 кг вишен по цене 4,25 грн за килограмм
и 5,4 кг земляники.
Вся покупка стоила 53,14 грн. Найти цену земляники
------------------
3,8*4,25=16,15 грн - стоимость вишен.
53.14-16.15 = 36.99 грн - стоимость земляники.
36.99/5.4=6.85 грн цена земляники за 1 кг.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: MkmariA
Предмет: Русский язык,
автор: лимаксио
Предмет: Русский язык,
автор: FANTAZMAT
Предмет: Физика,
автор: zlayaPechenkka
Предмет: Литература,
автор: volodimirmalko7