Предмет: Физика, автор: 8pk7gxbxqf

ЕРС джерела струму 220 В, його внутрішній опір 1,5 Ом. Знайдіть опір зовнішньої ділянки кола, якщо сила струму в колі дорівнює 4 А

Ответы

Автор ответа: mathkot
20

Ответ:

Сопротивление внешнего участка цепи равно 53,5 Ом

Объяснение:

Дано:

\xi = 220 B

r = 1,5 Ом

I = 4 A

Найти:

R \ - \ ?

------------------------------------

Решение:

Закон Ома для полной цепи:

I = \dfrac{\xi}{R + r} \Longrightarrow \xi = I(R + r)

\xi = IR + Ir

IR = \xi - Ir \Longrightarrow \boldsymbol{ \boxed{R = \dfrac{ \xi - Ir}{I} }}

Расчеты:

\boldsymbol R = (220 B - 4 A · 1,5 Ом) / (4 A) = 53,5 Ом.

Ответ: R = 53,5 Ом.

Похожие вопросы