Предмет: Физика,
автор: kostuklera34
Знайди потенціальну енергію совеня масою 300 г, якщо воно знаходиться на висоті 3 м. Прискорення вільного падіння вважай 10 Н/кг. Відповідь запиши без одиниць вимірювання. СРООЧНООО
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Потенциальная энергия совенка равна 9 Дж
Объяснение:
Дано:
m = 0,3 кг
h = 3 м
g = 10 Н/кг
Найти:
E - ?
----------------------------------------
Решение:
Потенциальная энергия:
E = mgh
Расчеты:
E = 0,3 кг · 10 Н/кг · 3 м = 9 Дж
Ответ: E = 9 Дж.
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: михалыч010203
Предмет: Другие предметы,
автор: danilbagderin7
Предмет: Русский язык,
автор: polina20071108
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: zara9999