Предмет: Математика,
автор: kzjxwkn9kq
Для приготування компоту мама купила 12кг цукру, по 9 грн за кілограм, і 8 кг вишень. За всю покупку вона заплатила220 грн. Скільки коштує 1кг вишень?
Будь ласка домоможіть рішити дякую
kzjxwkn9kq:
Лісова ділянка прямокутної форми має довжину 60 м, а ширину 40 м. 3/8 площі ділянки займають берези , а решту дуби. Яку плрщадь
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
14 грн
Пошаговое объяснение:
1) 12×9=108 грн. - мама заплатила за 12 кг цукру
2) 220-108=112 грн мама хаплатила за 8 кг цукру
3) 112:8=14 грн - контур 1 кг вишень
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: AmandaAngelina
Предмет: Русский язык,
автор: abdrhmnva
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: 1942manat
Предмет: Физика,
автор: zxc93
Предмет: Математика,
автор: haha122