Предмет: Физика, автор: msotnichenko

На провідник активна довжина якого 1,5 м, в однорідному магнітному полі з індукцією 2 Тл діє сила 1,8 H який заряд проходить через провідника за 0,5 хв, якщо кут між напрямком струму й вектором магнітної індукції становить 30°

Ответы

Автор ответа: mathkot
7

Ответ:

Через проводник прошёл заряд 36 Кл

Объяснение:

Дано:

l = 1,5 м

B = 2 Тл

F_{A} = 1,8 H

t = 30 c

\alpha = 30°

Найти:

q \ - \ ?

--------------------------------

Решение:

F_{A} = BIl\sin \alpha - сила Ампера

q = It - заряд

F_{A} = BIl \sin \alpha \Longrightarrow I = \dfrac{F_{A}}{Bl \sin \alpha}

\boxed{q = It = \dfrac{F_{A}t}{Bl \sin \alpha}}

Расчеты:

q = (1,8 H · 30 c) / (2 Тл · 1,5 м · sin 30°) = 36 Кл

Ответ: q = 36 Кл.

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: Науминко