Предмет: Химия,
автор: uliamarincenko109
визначити атомну масу елементів : C, O, H, Be, Fe. Та визначити молекулярну масу: H20, S03, H3P04.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
1) C - 12
O - 16
H - 1
Be - 9
Fe - 56.
2) Mr (H2O) =2×1+1×16=18. 18 г/моль.
Mr (SO3) = 32+3×16=80. 80 г/моль.
Mr (H2PO4) = 1×3+31×1+16×4=98. г/моль
Объяснение:
знак "×" - множення . ну це так на всякий запасний)
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: mark0916
Предмет: Русский язык,
автор: elenadedova2013
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: santehmen
Предмет: Русский язык,
автор: nic1335
Предмет: Математика,
автор: kinndsimplass