Предмет: Химия,
автор: sophiazelenkova1610
Яку масу солі (NaI) треба розчинити в 5 г води, щоб виготовити розчин із масовою часткою NaI 20г
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
m(NaI)=хг
w(NaI)=m(NaI)×100%÷(m(NaI)+m(H2O)
20%=х×100%÷(х+5)
20(х+5)=100х
20х+5×20=100х
80х=100
х=1.25г
Перевіряємо
20%=1.25×100%÷(1.25+5)
20%=20%
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Guzelya4
Предмет: Русский язык,
автор: sevinch629
Предмет: Русский язык,
автор: maryjune
Предмет: Алгебра,
автор: egorkakarpushin
Предмет: Литература,
автор: Аноним