Предмет: Математика, автор: Аноним

1 Купили 6 кг цукерок і 8 кг печива, заплативши за всю покупку 144 грн. Скільки коштуе 1 кг печива, якщо 1 кг цукерок коштує 12 грн?поможіть ​

Ответы

Автор ответа: Problemkatyt
2

Ответ:

1 кг цукерок коштує 12 грн

нехай 1 кг печева коштує х грн

6кг*12грн + 8кг * х грн = 144

72 + 8*х = 144

8*х = 72

х = 72/8 = 9грн

Пошаговое объяснение:

Відповідь: 9 грн


gambitglebka12: top
Автор ответа: hitraalisa3001
0

Ответ:

8 грн за 1 кг

Пошаговое объяснение:

6 помножити на 12 буде 72, 144-72=72

72 поділити на 8 буде 8

Відповідь: 8 грн

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: marireykh04