Предмет: Математика,
автор: Аноним
1 Купили 6 кг цукерок і 8 кг печива, заплативши за всю покупку 144 грн. Скільки коштуе 1 кг печива, якщо 1 кг цукерок коштує 12 грн?поможіть
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
1 кг цукерок коштує 12 грн
нехай 1 кг печева коштує х грн
6кг*12грн + 8кг * х грн = 144
72 + 8*х = 144
8*х = 72
х = 72/8 = 9грн
Пошаговое объяснение:
Відповідь: 9 грн
gambitglebka12:
top
Автор ответа:
0
Ответ:
8 грн за 1 кг
Пошаговое объяснение:
6 помножити на 12 буде 72, 144-72=72
72 поділити на 8 буде 8
Відповідь: 8 грн
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Imta
Предмет: Русский язык,
автор: HappyUnicorn0908
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: marireykh04
Предмет: Химия,
автор: kristina121260
Предмет: Математика,
автор: Hellp999