Предмет: Математика,
автор: mariabilovar
За 2 кг яблук і 3 кг груш заплатили 63,6 грн. Скільки коштує 1 кг груш, якщо 1 кг
яблук коштує 15,6 грн?
(Допоможіть будь ласка)
Ответы
Автор ответа:
1
10,8 грн коштує 1 кг груш
Розв’язок :
63,6-(15,6*2):3
Розв’язок :
63,6-(15,6*2):3
Автор ответа:
1
Ответ:
1 кг груш коштує 10,80грн.
Пошаговое объяснение:
1) 15,60*2= 31,20 (грн.) заплатили за 2 кг яблук
2)63,60-31,20=32,40(грн.) коштують 3 кг груш
3)32,40:3=10,80(грн.) коштує 1 кг груш.
Відповідь: 1 кг груш коштує 10,80грн.
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: DAM331
Предмет: Русский язык,
автор: Маргоритата
Предмет: Русский язык,
автор: playerkill17
Предмет: Русский язык,
автор: danyatitov2005
Предмет: Литература,
автор: Anonim22889