Предмет: Математика, автор: mariabilovar

За 2 кг яблук і 3 кг груш заплатили 63,6 грн. Скільки коштує 1 кг груш, якщо 1 кг
яблук коштує 15,6 грн?
(Допоможіть будь ласка)

Ответы

Автор ответа: buchkoyana2009
1
10,8 грн коштує 1 кг груш

Розв’язок :
63,6-(15,6*2):3
Автор ответа: 000wrabbit
1

Ответ:

1 кг груш коштує 10,80грн.

Пошаговое объяснение:

1) 15,60*2= 31,20 (грн.) заплатили за 2 кг яблук

2)63,60-31,20=32,40(грн.) коштують 3 кг груш

3)32,40:3=10,80(грн.) коштує 1 кг груш.

Відповідь: 1 кг груш коштує 10,80грн.

Похожие вопросы