Предмет: Математика,
автор: KattinStoyn2643
Скільки коштують 9 кг цукерок якщо за 4 кг заплатили 110 грн
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
247 грн50 коп.
Пошаговое объяснение:
1) 110 грн= 110*100коп=11 000 коп
2) 11 000:4=2750 коп - заплатили за 1 кг цукерок
3) 2750*9=24750 коп. - коштують 9 кг цукерок
4) 24750 коп= 247*100 + 50 коп.=247 грн50 коп.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: aleksbogdan1
Предмет: Технология,
автор: azaliyared
Предмет: Русский язык,
автор: zhannabait
Предмет: Химия,
автор: masha091115
Предмет: Физика,
автор: sarahhh636