Предмет: Физика,
автор: Hiskbdk
Сигнальна ракета масою 200 г випустили вертикально вгору і вона піднялась на висоту 80 м. Визначити потенціальну і кінетичну енергії ракета на висоті 20 м.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение: 40Дж; 120Дж
Дано:
m=200г=0,2кг
h=80м
h1=20м
g=10Н/кг
----------------
Ек-?; Еп-?
Еп=mgh1=0,2*10*20=40Дж
Vo=√(2gh)=√(2*10*80)=40м/с
V1=√(Vo²-2gh)=√(40²-2*10*20)=34,6м/с
Eк=mV1²/2=0,2*34,6²/2=120Дж
Hiskbdk:
Ми ще не вчили корені можна якось без них?
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: ArinohkaLesiva2007
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: roma247
Предмет: Английский язык,
автор: danil8444
Предмет: Математика,
автор: viktorben08