Предмет: Физика, автор: Albastree

Крилата насінина набуває незмінної швидкості падіння 0,3 м/с практично
відразу після початку падіння з верхівки дерева. На якій відстані від при-
кореневої частини стовбура впаде насінина, якщо швидкість вітру напрям-
лена горизонтально та дорівнює 1 м/с, а висота дерева становить 50 м?

Ответы

Автор ответа: zybkov1950
9

Відповідь: ≈166,7 м

Пояснення: У вертикальному напрямі насінина падає протягом часу  t=H/υ₁ =50/0,3 ≈166,7 с.  За цей час у горизонтальному напрямі вітер віднесе насінину на L=υ₂t=1·166,7=166,7 м

Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: lapochkagirl