Предмет: Химия,
автор: childrenmazepa5
обчисліть масу натрій оксиду, що прореагував з водою якщо при цьому утворився розчин масою 220г з масовою часткою лугу 2,4%
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
4.092 г
Объяснение:
Na2O + H2O = 2NaOH
m(NaOH) = w×m(р-ра) = 0.024×220 = 5.28г
M(NaOH) = 40
n(NaOH) = 5.28/40 = 0.132 моль
n(Na2O) = 0.132/2 = 0.066 моль
M(Na2O) = 62
m(Na2O) = 0.066×62=4.092г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: minifoxylaku
Предмет: Русский язык,
автор: ylala041
Предмет: Русский язык,
автор: Ксения1551
Предмет: Математика,
автор: maksmikin2
Предмет: Физика,
автор: temo49