Предмет: Математика,
автор: keinlov
я назбирала 400грам малини скільки мені заплатять, якщо 1 кілограм 70 грн
unezhewaoxnw6u:
Немає за що, вчися добре.
Ответы
Автор ответа:
1
Пошаговое объяснение:
1 000г это 70грн
400г. это хгрн
х=(70×400)÷1000=28грн
Автор ответа:
1
Ответ:
28 грн
Пошаговое объяснение:
1 кг - 1000 грам
Скористаємося правилом пропорції:
1000 г - 70 грн
400 г - х грн
х=(400*70)/1000=28 грн
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: ruslan712
Предмет: Русский язык,
автор: Юля252007
Предмет: Русский язык,
автор: CatDaria
Предмет: Алгебра,
автор: zodalbali736