Предмет: Физика,
автор: rdrobakh92
М'яч масою 500г. скинули з п'ятого поверху будівлі і він після удару об землю підскочив на висоту 0.8м. наскільки змінився імпульс м'яча якщо висота поверху 2.5м, а м'яч рухався тільки вертикально. опором повітря знехтувати.
ВикаБач:
mv*v=2mgH; v1=sqrt(2*g*H1)=sqrt(2*9.81*5*2.5)=15.66м/с. v2=sqrt(2*g*H2)=sqrt(2*9.81*0.8)=3.96м/с. Далее не совсем чёткий вопрос, наверное, речь идёт о МОДУЛЕ импульса??? mv1-mv2=m(v1-v2)=0.5*(15.66-3.96)= 5.85кг*м/с. Если не о модуле а реально об импульсе, то это разность соответствующих векторов....
Ответы
Автор ответа:
0
Ти должен поделить маму мячя и узнать число
Автор ответа:
0
Відповідь: - 5,1 кг·м/с
Пояснення:
Приложения:

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: гоха06
Предмет: Русский язык,
автор: дфздраперма
Предмет: Русский язык,
автор: Веснушка05
Предмет: Математика,
автор: riad497