Предмет: Физика, автор: ales09

У чавунну каструлю масою 2,7 кг налили воду масою 6,7 кг. Яку кількість теплоти треба передати каструлі з водою для зміни їх температури від 24,5 ℃ до 75,5 ℃?
(питома теплоємність чавуну с= 540 Дж/(кг∙℃), питома теплоємність води с= 4200 Дж/(кг∙℃)).

Ответы

Автор ответа: zybkov1950
1

Відповідь: ≈ 1,5 МДж

Пояснення:

Приложения:
Похожие вопросы