Предмет: Химия, автор: ruslanasackaa

Описати приготування 150 г розчину натрій хлориду з масовою часткою 4 %. Розрахувати молярну концентрацію, молярну концентрацію еквіваленту, моляльність та титр розчину.

Ответы

Автор ответа: limonite2004
0

Ответ:

0.7 моль/л; 0.7 моль*экв/л; 0.0007 моль/г; 41.7 г/л;

Объяснение:

К 144 граммам воды добавить 6 грамм NaCl;

m(NaCl) = m(р) * w(NaCl) = 150 * 0.04 = 6 (г) ;

n(NaCl) = m(NaCl) /M(NaCl) = 6/58.5 = 0.1 (моль);

c(NaCl) = n(NaCl) /V(р) = n(NaCl) /((m(р) - m(NaCl)) *p(H2O)) = 0.1/((150-6)*0.001) = 0.7 (моль/л) ;

Cн(NaCl) = c(NaCl) * z = 0.7 *1 = 0.7(моль*экв/л);

Cm(NaCl) = n(NaCl) / m(H2O) = 0.1/ 144 = 0.0007(моль/г);

T(NaCl) = m(NaCl) /V(р) = 6/0.144 = 41.7(г/л).

Похожие вопросы