Предмет: Физика, автор: jjjjjjhhhh

Визначити показник заломлення скла, якщо швидкість світла в ньому дорівнює 200 000 км/с.​

Ответы

Автор ответа: flsh
0

Ответ:

n = 2/3 ≈ 0,67

Объяснение:

Швидкість світла у вакуумі: с = 300 000 км/с.

Показник заломлення скла:

n = v/c

n = 200000/300000 = 2/3 ≈ 0,67.

Похожие вопросы