Предмет: Физика, автор: kristar006

При сталому тиску температуру газу збільшили з 27° С до
77°С. Яким став об’єм газу, якщо його початковий об’єм 100 л?

Ответы

Автор ответа: tarasabc
0

Відповідь:

116 2/3 л

Пояснення:

\displaystyle\frac{pV}{T}=const

При сталому тиску, значить p=const

T₁=273+27=300 К

Т₂=273+77=350 К

Тоді

\displaystyle\frac{V_1}{T_1} =\frac{V_2}{T_2} \\\frac{100}{300} =\frac{x}{350} \\x=\frac{100*350}{300}\\\\x=\frac{350}{3}\\\\x=116\frac{2}{3}

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Sash5567
Предмет: Математика, автор: Аноним