Предмет: Химия, автор: Milaksyxa

7. Визначити масу кальцій оксиду, яку можна одержати при випалюванні 500 г
вапняку, що містить 94% СаСО 3 .

Ответы

Автор ответа: drainer1
2

m(вапняку) = 500 g

W(CaCO3) = 94%

m(CaO) - ?
m(CaCO3) = 500 g * 0.94 = 470 g

n(CaCO3) = 470 g / 100 g / mol = 4.7 mol

CaCO3(t*C) = CaO + CO2

за РХР: n(CaCO3) = n(CaO) = 4.7 mol ;

m(CaO) = 4.7 mol * 56 g / mol = 263.2 g

Відповідь: 263.2 g .


Milaksyxa: спасибо большое
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: каринакэтkokpoplol