Предмет: Химия,
автор: blinaaaa
Визначте масову частку оксигену у цій сполуці ; CaO ( у відсотках)
а)25
б)28,57
в)30,27
г)32,34
помогите плизз;-;
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ: б)28,57%
Объяснение:
Mr(CaO) = Ar(Ca) + Ar(O) = 40 + 16 = 56
W(O) = ((Ar(O)/Mr(CaO)) * 100% = (16/56)) * 100% = 0,2857 * 100% = 28,57%
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Алина0117
Предмет: Українська мова,
автор: 2322334
Предмет: Русский язык,
автор: Kryti1
Предмет: Алгебра,
автор: DanilTihonyuk1
Предмет: География,
автор: leylak1