Предмет: Математика, автор: dshunya9999

Кілограм цукерок дорожчий за кілограм пишу вона 20,8 грн За 8 кілограм цукерок заплатили стільки ж скільки за 12 кілограм печива


tarasabc: Настільки лєнь переписувати, що скануєш текст і вставляєш сюди, навіть не прочитавши?)

Ответы

Автор ответа: tarasabc
0

Відповідь:

Ціна 1 кілограма печива 41 гривня 60 копійок.

Ціна 1 кілограма цукерок 62 гривні 40 копійок.

Покрокове пояснення:

Нехай ціна 1 кілограма печива буде х гривень.

Тоді ціна 1 кілограма цукерок буде х+20,8 гривень

За 8 кілограмів цукерок доведеться заплатити 8(х+20,8) гривень.

А за 12 кілограмів печива — 12х гривень.

Складемо і розв'яжемо рівняння.

8(х+20,8)=12х

8х+166,4=12х

12х-8х=166,4

4х=166,4

х=166,4:4

х=41,6 (гривень) — ціна за 1 кг печива

х+20,8=41,6+20,8=62,4 (гривень) — ціна за 1 кг цукерок


dshunya9999: спасиб!
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: vgd84