Предмет: Физика, автор: IFist

Коливальний контур складається з котушки з індуктивністю L = 4 мГн,
конденсатора електроємність С = 2,3 мкФ і резистора опором R = 1 Ом.
Визначити значення довжини хвилі λ, на яку налаштований коливальний
контур.

Ответы

Автор ответа: zybkov1950
0

Відповідь: Див. додаток

Пояснення:

Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: epersik
Предмет: Математика, автор: maxgo72