Предмет: Физика,
автор: nadyaa011
На резисторі 9 Ом, підключеному до джерела з ЕРС 3.1В, виділяється потужність 1Вт. Визначте внутрішній опір джерела струму.
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь: 0,3 Ом
Пояснення:
Приложения:

nadyaa011:
дякую
Автор ответа:
1
Відповідь:
≈0.4Om
Пояснення:
Дано: Р=1 Вт R=9 Om E=3.1V знайти внутрішній опір джерела струму.
I=E/R+r⇒I*(R+r)=E⇒R+r=E/I
I*R це падіння напруги на зовнішньому резисторі, тому, маючи потужність на резисторі, знайдемо струм кола. P=U*I⇒I²*R⇒I=√P/R⇒√1/9⇒1/3≈0.33A маючи струм кола,маючи Е та R ,знайдемо внутрішній опір джерела напруги. за формулою:
I*R+I*r=E⇒0.33*9+0.33*r=3.1 0.33r=3.1-2.97⇒0.33r=0.13 r=0.13/0.33≈0.4 Om
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Окружающий мир,
автор: polina8918
Предмет: Русский язык,
автор: 12345678225
Предмет: Математика,
автор: Canon2
Предмет: Математика,
автор: leila272