Предмет: Физика, автор: zhmm106

колденен 10 м/с жылдамдыкпен лактырылган дененын ушу кашыктыгы лактыру биыктыгыне тен. дене кандай биыктыктее лактырылган ​

Ответы

Автор ответа: dcosxdx
1

Жауабы:

h=20 м

Шешуі:

ұшу қашықтығы - бірқалыпты қозғалыс

s=v_0 \cdot t

лақтыру биіктігі - теңүдемелі қозғалыс

h=\dfrac{gt^2}{2}

есептің шарты бойынша

h=s

уақытты өрнектейік

v_0t=\dfrac{gt^2}{2}

уақыт

t=\dfrac{2v_0}{g}=\dfrac{2 \cdot 10}{10}=2 с

биіктік

h=\dfrac{gt^2}{2}=\dfrac{10 \cdot 2^2}{2}=20 м

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: tok12390