Предмет: Физика, автор: 07erik12

На рисунку подано графік залежності сили струму від напруги для деякого провідника. Скориставшись графіком, визначте опір цього провідника.

Запиши лише числове значення відповіді з точністю до сотих.

Приложения:

Ответы

Автор ответа: fawafwfaf
0

Відповідь:

Пояснення:

1)Візьмемо з графіку значення, які сторого проходять по кривій:

I=20 A

U=5 B

R-?

I знаходиться за формулою:

I=\frac{U}{R}⇒R=\frac{30 А}{5 В}=6 Ом

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: fatimaaliyeva2
Предмет: Обществознание, автор: Аноним