Предмет: Физика,
автор: vov4231
Визначити напругу вторинної обмотки трансформатора, якщо первинна напруга U1 складає 3000 В, а коефіцієнт трансформації трансформатора дорівнює 5
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 15000В
Объяснение:
Дано:
U1=3000В
k=5
--------------
U2-?
k=U2/U1
U2=U1*k=3000*5=15000В
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: gamerus2000
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Ученица165433
Предмет: Русский язык,
автор: 777ноно
Предмет: Русский язык,
автор: olgasataeva12
Предмет: Информатика,
автор: darkkukri0550