Предмет: Математика,
автор: sxoujujuuuh
0,33 літри кваса коштує 8,75 гривень, скільки коштує 2 літри квасу?
ДОПОМОЖІТЬ ТЕРМЕНОВО!!!!
ДАМ 40 БАЛІВ!!!
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
53 1/33 грн.
Пошаговое объяснение:
Пропорція
0,33 л ------ 8,75 грн
2 л ------- х грн
х=2*8,75:0,33=1750/33=53 1/33 грн.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: сергей718
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: ninalisovskaya
Предмет: История,
автор: deniska9kemv
Предмет: Математика,
автор: dimaepich09