Предмет: Физика,
автор: osaylenkotolik8
У послідовному колі проходить струм 5 А через внутрішній опір 0,2 Ом і зовнішній R=2,8 Ом опір джерела. Чому дорівнює ЕРС джерела і напруга на його затискачах? Відповідь: 15 В; 14 В
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 15В; 14В
Объяснение:
Дано:
I=5А
r=0,2 Ом
R=2,8 Ом
----------------
Е-?; U-?
I=E/(R+r)
Е=I(R+r)=5*(2,8+0,2)=15В
U=IR=5*2,8=14В
osaylenkotolik8:
Спасибо огромное
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: мария2850
Предмет: Окружающий мир,
автор: dog29211
Предмет: Русский язык,
автор: Алексей333222111321
Предмет: Геометрия,
автор: 6357353
Предмет: Математика,
автор: getfx