Предмет: Физика, автор: leshakozakk

Двигун трамвая, який рухається із сталою швидкістю по горизонтальному шляху,
розвиває силу тяги 3000 Н. Визначити швидкість руху трамвая, якщо двигун
споживає струм 75 А при напрузі 500В.

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
2

Ответ: 12,5м/с

Объяснение:

Дано:

F=3000Н

I=75А

U=500В

-------------

V-?

N=FV

N=UI

FV=UI

V=UI/F=500*75/3000=12,5м/с


leshakozakk: cпасибо
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: ангелинакошка1
Предмет: Русский язык, автор: ник3714