Предмет: Химия, автор: abrowna01

При взаємодії 1,3 г NiCl2 з 0,78 г Na2S утворилося 2 продукти: NaCl та чорний осад NiS. Обчисліть масу NaCl, якщо маса осаду 0,91 г.

Ответы

Автор ответа: shushka246
0

NiCl2+Na2S=NaCl+NiS

1,3 г 0,78 г х г 0,91 г

1,3+0,78=х+0,91

х=1,3+0,78-0,91

х=1,17

Вiдповiдь: m(NaCl)=1,17 г.


shushka246: якщо можна найкращу вiдповiдь
Похожие вопросы