Предмет: Физика, автор: akinayuki1703

Срочно!
Тягар маси m = 3кг підвішений до пружини з коефіцієнтом жорсткості
С=300 Н/м. Тягар здійснює прямолінійні вертикальні коливання. Визначити
амплітуду коливань тягаря в см, якщо в момент часу t0 = 0 його швидкість
V0=2м/с, а зміщення від положення статичної рівноваги x0 = 0,3м

Ответы

Автор ответа: zybkov1950
1

Відповідь: 36 см

Пояснення:

Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: abarakabama