Предмет: Физика, автор: Gghhghh

Яке значення буде мати універсальна газова стала під час виконання практичної роботи, якщо учень одержав такі виміри:

р= 105 Па

М= 0,029 кг/моль

Т=293 К

m=20 г

V=0,017 м3

R-?
Використати рівняння Менделєєва-Клапейрона.

Допоможіть будь-ласка

Ответы

Автор ответа: zybkov1950
2

Відповідь: Див. додаток

Пояснення:

Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: орпоп
Предмет: Русский язык, автор: marirepina03
Предмет: Русский язык, автор: читер01
Предмет: Окружающий мир, автор: Ls2012