Предмет: Математика,
автор: 380970176711
Шкільна їдальня закупила 24 кг сушених яблук по 14 грн та 12 кг сушених груш по 20 грн для приготування компоту сухофрукти змішали яка ціна 1 кг суміші сухофруктів
Ответы
Автор ответа:
0
1)24*14=336грн заплатили за сушённые яблоки
2)12*20=240грн заплатили за груши
3)24+12=36 кг сухофруктов купили
4)336+240=576грн заплатили за сухофрукт
5)576:36=16грн будет стоит смесь сухофруктов
или можно так
1)24+12=36 кг сухоф.купили
2)24*14+12*20=576грн заплатили за сухоф.
3)576:36=16 грн стоит смесь сухоф.
Автор ответа:
0
24*14=336(гр)-за яблоки
12*20=240(гр)-за груши
24+12=36(кг)-всего сухофруктов
336+240=576(гр)-всего заплатили
576:36=16(гр)-за1 кг сухофруктов
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: privat32com
Предмет: Английский язык,
автор: limon4ik170
Предмет: Английский язык,
автор: craftegor670
Предмет: Химия,
автор: vironika68