Предмет: Физика, автор: zmozolevskij

50 баллов срочно!!! 1 л повітря ізохорно нагріли від 9 °С до 100 °С. На скільки змінилася його внутрішня енергія? Яку роботу воно виконало?


Meerasqueen: dU=(3/2)vRdT=(3/2)(V/Vн.у.)*R*dT= (3/2)0.04*8,31*91=45,37 Дж

Ответы

Автор ответа: Meerasqueen
2

Ответ:

Объяснение:

dU=(3/2)vRdT=(3/2)(V/Vн.у.)*R*dT= (3/2)0.04*8,31*91=45,37 Дж

А=vRdT=30,25Дж

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Владик2226637363
Предмет: Математика, автор: nastyamalkova3