Предмет: Физика, автор: ruzickijaroslav9

Тіло масою 3 кг прикріплене до пружина жорсткістю 120 Н/м. Скільки коливань

здійснює це тіло протягом одній хвелини
?​

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 60

Объяснение:

Дано:

m=3кг

k=120Н/м

t=1мин=60с

------------------

n-?

Т=2π√(m/k)=2*3,14*√(3/120)=0,99с=1с

n=T*t=1*60=60

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: vikaprus1