Предмет: Физика,
автор: maskimaski6
яку швидкість повинен мати штучний супутник, щоб обертатись по коловій орбіті на висоті 600 км над поверхнею землі? яким буде період його обертання? радіус землі становить 6400 км.
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ: 7,6*10³м/с; 93мин
Объяснение:
Дано:
Rз=600км=6,4*10⁶м
R=600км=0,6*10⁶м
Mз=6*10²⁴кг
G=6,67*10¹¹Н*м²/кг²
----------------------
V-?; Т-?
G*Mз/(Rз+R)²=V²/(Rз+R)
V=√(G*Mз/(Rз+R))=√(6,67*10¹¹*6*10²⁴/(6,4*10⁶+0,6*10⁶))=7,6*10³м/с
V=2π(Rз+R)/T
Т=2π(Rз+R)/V=2*3,14*(6,4*10⁶+0,6*10⁶)/7,6*10³=5,6*10³с=93мин
Автор ответа:
3
Ответ:
Mз=6* кг
Rз=6400 км=6,4*м
R=600км=0,6*м
v-?
Т-?
____________________________________________________
G*M₃/(Rз+R)² = V²/(Rз+R)
v=√(G*M₃/(Rз+R))=√(6,67*10¹¹*6*10²⁴/ (6,4*+0,6*
))=7,6*10³ м/с
T = 2*π*(Rз+R) / v = 2*3,14*(6,4*+0,6*
)/ 7,6 *10³ ≈ 5 600 c≈93 минуты
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: evoshu
Предмет: Окружающий мир,
автор: нищтзтётд
Предмет: Английский язык,
автор: ptanya04
Предмет: История,
автор: rozescarlet2000