Предмет: Физика,
автор: gvrgrk4ckc
Знайти колову швидкість обертової ланки механічної
передачі коли діаметр ведучої ланки d = 5 2см, а кутова
швидкість , = 60 рад/сек.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 15,6м/с
Объяснение:
Дано:
d=52cм=0,52м
ω=50рад/с
----------------
V-?
V=ωR=ωd/2=60*0,52/2=15,6м/с
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: obochka1
Предмет: Русский язык,
автор: mahhabat
Предмет: Русский язык,
автор: ylia87
Предмет: Химия,
автор: 1879320
Предмет: Русский язык,
автор: czarevairina1