Предмет: Физика,
автор: sasha1201221
-Визначити потужність електрокаміна, якщо при напрузі 220 В сила струму в ньому 10 А.
-До джерела, яке має ЕРС 12 В і внутрішній опір 1 Ом, приєднали реостат, опір якого 5 Ом. Визначте силу
струму в колі.
-Знайти ємність плоского конденсатора, якщо площа пластин 0,02 м 2 , а відстань між ними 8,85 мм. Між
пластинами слюда
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
1)Дано:
I=10А
U=220В
Р-?
_____________________________________
P=IU=220*10=2200 Вт=2,2 кВт
2)Дано:
ε=12В
r =1B
R=5B
I-?
________________________
I=ε/(r+R)=12/(1+5)=2А
3)Дано:
S = 0,02 м² = 200·10⁻⁴ м²
d = 8,85 мм = 8,85·10⁻³ м
С - ?
__________________________________
C = ε·ε·₀·S/d= 1·8,85·10⁻¹²·200·10⁻⁴ / (8,85·10⁻³)=0,2*10⁻¹² или 0,2 пФ
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Altai04a
Предмет: Русский язык,
автор: ОхлопковаАнжелика
Предмет: Русский язык,
автор: Эмма035
Предмет: Алгебра,
автор: Kingbox887
Предмет: Математика,
автор: Nastyrysha12