Предмет: Физика,
автор: Nikum200
Яка виникає ЕРС індукції у котушці, що містить 100 витків, при швидкості зміни
магнітного потоку 0,02 Вб/с?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 2В
Объяснение:
n=100
ΔФ/Δt=0,02Вб/с
-------------------
Е-?
Е=n*ΔФ/Δt=100*0,02=2В
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: ана64
Предмет: Английский язык,
автор: DynDyk1
Предмет: Английский язык,
автор: ЁЛикаЁ
Предмет: Алгебра,
автор: Selgom12
Предмет: Химия,
автор: Terminator39