Предмет: Физика,
автор: suskko234
енергія випромінювання поглинена тілом 100Дж. Чому дорівнює доза поглиненого випромінювання для тіла масою 500г
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
E=100Дж
m=500г=0.5кг
Д-?
__________________________________
Д= Е/m
Д=100/0.5=200г или 0.2кг
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: ольга1219
Предмет: Русский язык,
автор: GeneiArtemka
Предмет: Русский язык,
автор: WaltArts
Предмет: Геометрия,
автор: ayanka1666
Предмет: Окружающий мир,
автор: romankova79