Предмет: Химия, автор: Аноним

скільки грамів цукру і води потрібно взяти для приготування 300 грам 50% розчину

Ответы

Автор ответа: graphdrak
1

Ответ:

150 г; 150 г

Объяснение:

Дано:

m(р-ну) = 300 г

w(цукру) = 50% або 0,5

Знайти:

m(цукру) - ?

m(води) - ?

Розв'язання:

w(цукру) = m(цукру) / m(р-ну)

Звідси: m(цукру) = w(цукру) * m(р-ну) = 0,5 * 300 г = 150 г.

m(води) = m(р-ну) - m(цукру) = 300 г - 150 г = 150 г.

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Shona88