Предмет: Химия,
автор: BodikGoo
Задача. Який об'єм кисню необхідно використати для спалювання 120 л бутану, масова частка домішок в якому 15%
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
V(C4H10) - 120 k
ω(дом.) - 15%
Знайти : V(O2) - ?
Об'єм масової частки домішок в бутані
120 * 15% : 100% = 18л
Об'єм чистого бутану
120 - 18 = 102л
Записуємо рівняння реакції
102л хл
2С4Н10 + 13О2 → 8СО2 + 10Н2О
2л 13л
Отже, кількості речовин будуть відноситися:
V(C4H10)/V(O2) = 2/13
об’єм речовини, який потрібно знати:
2/13 = 102/х
2х = 102 * 13
2х = 1326
х = 1326 : 2
х = 663л об'єм кисню, який необхідно використати для спалювання 120 л бутану
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: олеся663
Предмет: Английский язык,
автор: Koticcom
Предмет: Русский язык,
автор: АлидаВасив112233
Предмет: Музыка,
автор: unicorn1003
Предмет: Обществознание,
автор: VadimchikBRO