Предмет: Химия, автор: dinotorry

Залізо масою 7 г спалили у хлорі. Кількість теплоти, що при цьому виділилась, становить 50 кДж. Напишіть термохімічне рівняння реакції.

Ответы

Автор ответа: maximkutkin
2

Відповідь: 9,22%Дано:m(Fe) = 7 гm(H₂O) = 200 гЗнайти:ω(FeCl₃) - ?Пояснення:M(Fe) = 56 г/мольn(Fe) = m/M = 7/56 = 0,125мольM(FeCl₃) = 56+3*35.5 = 162,5 г/мольСкладаємо РХР:2Fe + 3Cl₂ = 2FeCl₃З РХР бачимо, що n(FeCl₃) = n(Fe),n(FeCl₃) = 0,125 мольРозраховуємо масу ферум(III) хлорида:m(FeCl3)=n*M=0,125 моль*162,5 г/моль = 20,3125г, Розраховуємо масу розчину:m(розч.) = m(FeCl₃) + m(H₂O) = 20,3125 г +200 г = 220,3125 г, Визначаємо  масову частку ферум(III) хлорида в розчині:ω(FeCl₃) = m(FeCl₃)/m(р-ра) ω(FeCl₃) = 20,3125/220,3125= 0,0922 або 9,22%. Відповідь: 9,22%.

Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: danacat912
Предмет: Алгебра, автор: delorean17