Предмет: Физика, автор: ihorradyktr2021

Протягом 10 с тіло рухалось рівномірно зі швидкістю 5 м/с, а протягом наступних 10 с – рівноприскорено з прискоренням 2 м/с 2 . Обчислити середню швидкість і середнє прискорення тіла за весь час руху.

Ответы

Автор ответа: MrFlyguy
0

Ответ:

10 м/с

Объяснение:

Vобщ=Sобщ/t общ= S1+S2 / t1+t2

S1=V1t1=10 м/с * 5c= 50м

S2= V0t2+\frac{a(t2)^2}{2}=50м+100м=150м

V общ = (50м+150м) / (10с+10с) = 10 м/с

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: StarEvil25
Предмет: Русский язык, автор: 111Катюха1111