Предмет: Физика,
автор: oksanabiulo
Швидкість рівномірного руху автомобіля 72 км/год. Сила опору повітря - 400 н, а сила тертя об дорогу - 200 Н. Визначити потужність (у кВт) двигуна автомобіля
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 12кВт
Объяснение:
Дано:
V=72км/ч=20м/с
F1=400Н
F2=200Н
---------------
N-?
N=FV=(F1+F2)*V=(400+200)*20=12000Вт=12кВт
oksanabiulo:
я тобі дуже дякую
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: 228508
Предмет: Английский язык,
автор: габыч
Предмет: Русский язык,
автор: ПозиТЯНчик
Предмет: Русский язык,
автор: olga443